Kymco XCITING S 400i ABS

černá
černá
černá
černá
černá
černá
černá
černá
černá
černá
černá
černá
modrá matná
modrá matná
modrá matná
modrá matná
modrá matná
modrá matná
modrá matná
modrá matná

černá

modrá matná

179.900,- Kč

  • Skvělý zážitek z jízdy s Kymco NOODE
  • Silný 4 ventilový motor o síle 34 koní
  • Kompletní osvětlení LED vpředu i vzadu
  • Výškově nastavitelný větrný šťít manuálně bez nářadí

DNA úspěšné modelové řady. Nejmodernější technika.
Co vzejde, pokud se vývojáři firmy KYMCO pustí do vylepšování skútru, který je zákazníky i odbornou veřejností příjmám s nadšením? Přece XCITING S 400i ABS!

Nejnovější přírůstek v rodině skútrů do objemu 400 ccm byl vylepšen jak po stránce designu i techniky – například nové odladění podvozku či další vylepšení již tak skvělého pohonného agregátu.

Jak je již tradicí, tak i v otázce výbavy nasazuje XCITING S 400i nová měřítka ve své třídě. Jedinečný systém Kymco NOODOE instalovaný na přístrojové desce nabízí nejen motocyklovou navigaci, ale také inteligentní spojení se smartphonem a personalizaci zobrazených údajů od počasí až třeba po benzínové pumpy.

Větrný štítek lze rychle a intuitivně seřídit bez pomoci nářadí do pěti poloh. Nová je také dělená sedačka: pohodlně ovladačem na řídítkách lze otevřít sedadlo řidiče.

K dalším prvkům výbavy patří kompletní osvětlení s technologií LED, klasické upevnění přední vidlice jako u motocyklu, systém ABS Bosch 9.1, výklopné stupačky spolujezdce a zamykatelné schránky pod řídítky vybavené USB zásuvkou.

Prostě skvělé.